Mobilné kancelárske priestory vytvorené v rámci  transportného kontajnera zhotoveného podľa ISO normových mier.

Naše mobilné kancelárske priestory sú vybavené oknami so zrkadlovými sklami (ochrana proti slnku a nahliadnutia dnu), dverami a dostatočnou tepelnou izoláciou a môžu byť jednoducho umiestnené na ktorékoľvek miesto (na stavbu, k budovám, k akýmkoľvek plochám…),  alebo ako modul k našim Mobilným samoobslužným automatizovaným čerpacím staniciam MGST. Vďaka svojej malej kompaktnej forme môžu byť jednoducho premiestnené.

.

Mobilné kancelárske priestory sú konštruované v robustnom transportnom kontajnery typizovaných rozmerov. V súlade s platnými predpismi môžu byť naložené a zriadené všade tam, kde sú potrebné. Je možné viacero Mobilných kontajnerov kombinovať do jedného uceleného modulu alebo s inými kontajnermi. Napríklad môžu byť použité ako rozširujúci modul našich Mobilných samoobslužných automatizovaných čerpacích staníc MGST.

Jednotlivé kancelárie sú zabezpečené proti vlámaniu a vďaka robustnej konštrukcií kontajneru môžu byť za pomoci žeriavu alebo vysokozdvižného vozíka kedykoľvek premiestnené, poprípade prevezené na iné miesto na korbe nákladného auta. Na to aby mohla kancelária pevne stáť potrebuje iba plochý a stabilný podklad. Nie je potreba budovať žiadne zvláštne základy, ani v prípade ak podkladová plocha nie je dostatočne rovná. Stačí iba niektorú zo stojok kontajner podložiť vhodným, dostatočne pevným materiálom. Vzhľadom k tomu, že tieto kontajnery sú spravidla na jednom mieste iba po určitú dobu, sú perfektným riešením v prípade potreby rýchleho vytvorenia pracovného miesta – či už kancelárie, obchodu poprípade laboratória alebo poľnej nemocnice. Plne vybavená Mobilná kancelária spĺňa všetky normy a požiadavky protipožiarnej a protihlukovej ochrany.

Interiér kancelárie je možné ľubovolne zariadiť podľa potreby a požiadaviek. Podlaha môže byť podľa voľby pokrytá linoleom, kobercom, poprípade kompozitnými materiálmi z dreva, alebo rôznymi inými materiálmi podľa požiadaviek. Aj steny sú dotvorené podľa požiadaviek zákazníka: napríklad obložené dekoratívnym farebným melanínovým obkladom, drevo-trieskou,  ktorá je obzvlášť robustná a odolná proti poškodeniu, a rôznymi inými materiálmi. Pri použití v teplých oblastiach sa odporúča použiť integrovanú klimatizáciu. Mobilné kancelárske priestory môžu byť doplnené akustickou podlahou, stropom a stenami pre dosiahnutie dostatočnej protihlukovej izolácie a zabezpečenie vnútorného komfortu v prípade použitia na veľmi hlučných staveniskách. Mobilné kancelárie môžu byť pripojené na elektrickú prípojku, alebo môžu byť úplne autonómne a sebestačné – v tomto prípade sú mobilné kancelárie doplnené vlastným agregátom, ktorý im dodáva potrebnú elektrickú energiu.

Mobilné kancelárske priestory každého druhu majú rozsiahle využitie. V prípade potreby môžu byť zmysluplným doplnkom pre čerpaciu stanicu, napríklad pri rozšírení portfólia služieb, poskytovaných na čerpacej stanici, ktoré si vyžadujú prítomnosť zamestnanca, mu viete jednoducho zaobstarať kanceláriu. Mobilné kancelárske priestory MGST sú nezávislé a sebestačné. Poskytujú dostatok miesta pre potrebné vybavenie ako napríklad stôl, počítač, fax, tlačiareň, klimatizáciu – agregát dostatočne zásobuje celú kanceláriu elektrickou energiou.

K Mobilným kancelárskym priestorom si môžete v sekcií Príslušenstvo navyše objednať napríklad prestrešenie, poplašný alebo kamerový systém.

Máte záujem o Mobilné kancelárske priestory?
Prosíme kontaktujte nás prostredníctvom uvedených kontaktov alebo vyplňte náš Kontaktný formulár a zanechajte nám Vaše požiadavky!


certifikaty