Prestrešenie, stojiská, platobné zostavy, bezpečnostné systémy – rôznorodé príslušenstvo s ktorým si môžete prispôsobiť čerpacie stanice MGST podľa vlastných predstáv.

Mobilné samoobslužné automatizované čerpacie stanice MGST sú autonómne fungujúce jednotky osadené v prepravnom kontajnery ISO normovaných rozmerov, v ktorom sa nachádza všetko potrebné zariadenie pre uskladnenie a výdaj pohonných hmôt. S príslušenstvom si avšak môžete čerpacie stanice prispôsobiť vlastným požiadavkám a ponúknuť väčší komfort používateľom.

Prestrešenie čerpacích staníc

Prestresenie_01_thumbnail Prestresenie_02_thumbnailSpolupracujeme s architektonickými a inžinierskými kanceláriami, ktoré ovládajú problematiku mobilných čerpacích staníc a poznajú ich technické možnosti a tak Vám navrhnú ľubovolné prestrešenie čerpacích staníc podľa Vašich predstáv – od jednoduchej pultovej strechy až po zložité priestorové štruktúry. Následne zabezpečíme aj výrobu týchto návrhov a ich montáž. Samozrejme všetko zariadime a dodáme kompletne „na kľúč“ aj s potrebnými povoleniami.

.

Nájazdové plochy a vyhrievané stojiská

Najazdy_01_thumbnailNajazdy_02_thumbnailK Mobilným samoobslužným čerpacím staniciam MGST si môžete prikúpiť aj rôzne nájazdové plochy a vyhrievané stojiská, čím Vám odpadá nutnosť údržby okolia čerpacej stanice v zimnom období. Vyhrievané plochy sú napájané zo samotnej čerpacej stanice a sú vyrábané na mieru podľa vašich požiadaviek. Nájazdové plochy štandardne obsahujú potrebné odvody a filtre na odstraňovanie ropných látok spĺňajúce prísne predpisy slovenskej legislatívy.

.
.

Podkladové platne a základy

Zaklady_02_thumbnailZaklady_03_thumbnailV spolupráci s architektmi, inžiniermi a výrobnými firmami Vám vieme dodať základové platne pre čerpacie stanice, ktoré budú vyhovovať okolitým a podkladovým podmienkam, kde bude stanica umiestnená. Samozrejme cena základov je zahrnutá v cene zariadenia čerpacej stanice. Spolu so základmi pre Vás vybavíme a obstaráme všetky potrebné povolenia na prevádzku Mobilných samoobslužných automatizovaných čerpacích staníc MGST. Vďaka príslušenstvu pre čerpacie stanice MGST Vám vieme dodať čerpacie stanice „na kľúč“. So zriaďovaním a prevádzkou nemusíte mať žiadne starosti.
.

Platobné stojany pre verejný výdaj

Verejny_vydaj_01_thumbnailVerejny_vydaj_02_thumbnail Verejny_vydaj_03_thumbnailŠtandardne dodávame, ako súčasť zariadenia čerpacej stanice, tankovacie automaty Tatsuno typ BMP 4022 v kombinácií so vstavaným platobným terminálom na bankomatové karty Xpay® In-Built. Súčasťou je Xstation® Lite priemyselný server, ktorý spracováva platby, prenáša údaje o načerpanom množstve, čiastke a cene  do počítača a riadi tankovací automat. Táto zostava je úplne bezobslužná a pracuje v automatickom režime. Vďaka vstavanej klávesnici je možné zvoliť si želané množstvo pohonných hmôt. Tankovací automat je jednostranný. Obsahuje 1 hadicu na benzín a 1 hadicu na naftu. Výkon výdaja je štandardne 2 x 45 l/min. Stojan obsahuje 2 x výdajnú pištoľ ZVA so 4,5 m dlhou hadicou, LCD displej a elektroniku PDE. Stojany sú umiestnené v nike určenej pre výdaj pohonných hmôt a sú napájané priamo zo zariadenia čerpacej stanice. K platobných zostavám dodávame servis, pravidelné ciachovanie a diaľkovú kontrolu staníc.

.

Čipové terminály pre neverejný výdaj

Neverejne_01_thumbnailNeverejne_02_thumbnailNeverejne_03_thumbnailČipové terminály pre neverejný výdaj sú samooblužné výdajné stojany pohonných hmôt, umožňujúce tankovanie na bezkontaktné identifikačné karty v nepretržitom 24 hodinovom režime. Stojany sú chránené PIN kódom. Jeho správne zadanie spúšťa tankovanie. Údaje o tankovaní sú ukladané v inteligentnej riadiacej jednotke, ktorá môže byť bezdrôtovo cez GSM bránu pripojená k riadiacemu počítaču. Tieto údaje je možné ďalej spracovávať pomocou dodávaného softvéru. K zostavám je dodávaný prakticky neobmedzený počet jedinečných čipových kariet. Spojením s počítačom získate úplnú kontrolu nad vydanými pohonnými hmotami. Môžete tak sledovať spotrebu paliva a zapisovať tieto údaje do elektronickej knihy jázd. Môžete si zvoliť potrebný výkon výdajného stojanu,ktorý môže dodávať 45, 85 alebo až 135 litrov pohonných hmôt za minútu.

.

Elektronické cenové totemy

totem_4_thumbnail totem_3_thumbnailtotem_2_thumbnailtotem_1_thumbnailtotem_5_thumbnailŠtandardne dodávame elektronické cenové totemy Gema. Môžete si vybrať z celej škály typizovaných produktov s výškou podľa potreby, alebo si navrhnúť vlastný dizajn. K zobrazovaniu cien produktov používame LED zobrazovače v sedmem-segmentovom ale aj multi-segmentovom prevedení.  Na výber máme štyri farebné prevedenia LED zobrazovačov: biela, červená, žltá a zelená. K dispozícií sú aj elektromechanické zobrazovače rady MD kombinované s LED podsvietením. Elektronické totemy je možno ovládať prenosným ručným ovládačom s káblovým a bezdrôtovým pripojením, pomocou smartphonu s Wi-Fi, pomocou GSM prenosu s využitím SMS a samozrejme je možné totem pripojiť na riadiaci systém čerpacej stanice ľubovolného typu.

.

Kamerové (kontrolné) systémy

Kamera_system_01_thumbnailKamera_system_02_thumbnailVďaka kamerovým systémom budete mať pod kontrolou okolie Vašej čerpacej stanice. Kamery môžete kedykoľvek a kdekoľvek sledovať cez mobilnú aplikáciu na Vašom mobilnom zariadení alebo pomocou cloudovej služby na internete z hociktorého počítača. Ovládací panel s úložným diskom sú uzamknuté v zariadení čerpacej stanice, ktoré im taktiež dodáva elektrický prúd. Netreba preto budovať ďalší externý zdroj energie alebo batérie. Kamery zaznamenávajú obraz s vysokým rozlíšením až 720p, čo umožňuje dobre rozoznávať evidenčné čísla áut. Taktiež v noci vďaka funkcií nočného videnia je detail zaznamenaného obrazu vysoký.

.

Poplašné (bezpečnostné) systémy

Poplasne_01_thumbnailIMG_4648.JPGVďaka poplašným systémom budete mať zabezpečenie Vašej čerpacej stanice kedykoľvek pod kontrolou. Pohybové senzory odporúčame nainštalovať do všetkých ník, ktoré nie sú pre verejnosť prístupné. Pri narušení týchto zón sa okamžite spustí poplach. Taktiež pohybové senzory snímajú polohu a pohyb celého kontajnera. Pri neoprávnenej manipulácií s tankovacím zariadením sa takisto spustí poplach. Tým máte Vaše čerpacie stanice chránené proti krádeži. Komunikácia senzorov s centrálou je bezdrôtová – nie je nutná kabeláž. Systému obsahuje GSM bránu. Poplašný systém teda možno ovládať na diaľku pomocou SMS správ alebo priamo cez aplikáciu na Vašom mobilnom zariadení. Centrála s ovládacím panelom sú uzamknuté v zariadení čerpacej stanice, ktoré im taktiež dodáva elektrický prúd. Netreba preto budovať ďalší externý zdroj energie alebo batérie.

.

Máte záujem o Príslušenstvo pre Mobilné samoobslužné automatizované čerpacie stanice MGST?
Prosíme kontaktujte nás prostredníctvom uvedených kontaktov alebo vyplňte náš Kontaktný formulár a zanechajte nám Vaše požiadavky!


certifikaty