Dvojplášťové transportné ale aj skladové kontajnery pre benzín, diesel, kerozín a mazací olej

Hlavné výhody dvojplášťových transportných kontajnerov predstavuje robustná konštrukcia, variabilné možnosti nakladania a zvýšená ochrana proti korózií. Ideálne riešenie pre transport pohonných hmôt na hocijakom mieste a zásobovanie Mobilných samooslužných automatizovaných čerpacích staníc MGST.

.

Transportné kontajnery majú síce robustnú konštrukciu, ale táto je navrhnutá ako demontovateľná – spodná a strešná časť konštrukcie je odnímateľná. Dizajn kontajnerov zabezpečuje prístup vysokozdvižnému vozíku z každej strany. Strešný otvor s poklopom umožňuje jednoduchú kontrolu a čistenie.Na streche je dostatok miesta pre dodatočné komponenty ako sú snímače hladiny paliva, systém ochrany proti preplneniu, rôzne čerpadlá a iné. Pre optimálnu ekonomiku prepravy a prepravu ako takú sú rozmery kontajnerov navrhnuté tak, aby sa zmestili na štandardnú europaletu, alebo aby zodpovedali ISO rozmerom normovaného prepravného kontajnera.

Transporkontainer_Objemy

Transportkontajner_certifikaty

Transportkontajner_struktura

Transportkontajner_detail

 

VÝHODY

Transportkontajner_vyhody

.

TECHNICKÝ POPIS

Transportkontajner_tech_popis

.

VNÚTORNÁ SKLADBA

Transportkontajner_skladba

 

Máte záujem o Transportné kontajnery?
Prosíme kontaktujte nás prostredníctvom uvedených kontaktov alebo vyplňte náš Kontaktný formulár a zanechajte nám Vaše požiadavky!


certifikaty